O firmie

Oferujemy sprawną, oraz fachową pomoc Inwestorom w zakresie doboru i wyboru izolacji termicznych i hydroizolacji, jak również odpowiadającym im parametrom ujętym w projekcie wykonawczym. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby usługi spełniały oczekiwania zleceniodawców i były jak najwyższej jakości.

Dzięki naszej rzetelności zaufało nam już wielu klientów. Prowadzimy działalność na terenie Polski i krajów UE z głównym ukierunkowaniem na Słowację i Węgry. Lata doświadczenia w branży budowlanej przekonały nas, iż największą wartość mają usługi uwzględniające indywidualne potrzeby klientów, dlatego też jednostkowe podejście do tematów stało się dla nas priorytetem.

Posiadamy znaczące doświadczenie w obsłudze obiektów komercyjnych. Przy współpracy z biurami projektów jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom Inwestorów i Zarządców obiektów budowlanych. Zachowywanie najwyższych standardów, wykwalifikowana kadra, oraz wysoka kultura techniczna tudzież jakość usług, pozwalają nam na nieustanny rozwój, a zadowolenie klientów również z obsługi gwarancyjnej i pogwaranyjnej obiektów, jest dla nas najwyższym dowodem uznania.